08 mei 2026 Zicht op Woordblind Gaastmeer

Woordblind, een 'ouderwets' woord voor Dyslexie maar wat heel duidelijk aangeeft wat er gebeurt als iemand stress ervaart bij lezen en/of schrijven. Letterlijk niet meer kunnen zien wat er werkelijk staat, of het nu om lezen, schrijven of rekenen gaat.

In Zicht op Woordblind gaan we op zoek naar hoe informatie z'n weg vindt naar de hersenen en hoe de samenwerking is van de 2 hersenhelften. Welke uitdagingen er onderweg voorbij komen, en hoe zich dit uit in het leerproces. 

We gaan dieper in op stress op specifieke leeronderdelen als lezen, schrijven en rekenen. En natuurlijk wat je kan doen om de stress op te lossen en de hersenhelften beter met elkaar te laten samenwerken. 

Een zeer complete module waarmee je je leerling, kind, partner én jezelf beter leert kennen en meer leer- en leefplezier geeft.

praktisch

Emmie Mous

0654916517
Over Emmie »

08 mei 2026

8-9-22 mei
10:00 -17:00
Inschrijven is mogelijk t/m: 08-05-2026
0 van Minimaal 3 deelnemers
0 van Maximaal 10 deelnemers
Het Goede Leven in Praktijk
Jan Jelles Hofstrjitte 23
Gaastmeer
Verplicht te volgen module

Kosten Cursus: € 395
Kosten Materiaal: € 25

Totaal Kosten: € 420,00


Indien je deelname bedoeld is voor bij- en nascholing, kun je na afronding hiervan:
een accreditatie code aanvragen →
Kosten accreditatie code: € 30,00

inschrijven

Ik schrijf me in voor Zicht op Woordblind op 08 mei 2026

Wil je gebruik maken van de Online Leer Omgeving die beschikbaar is voor deze module?

Online Leer Omgeving



Lees de Voorwaarden → en ons Privacy statement →