Themadagen Voeding en Middelen testen
Tijdens deze themadag leer je vitaminen, mineralen en overige voedingssupplementen uit te testen. Hoe testen we deze op een goede manier uit? Welke kinesiologische testen zijn de juiste om te kijken of het lichaam de stof opneemt of juist afwijst? Welk middel is er echt nodig? Welk middel kan vervallen?
Er wordt niet alleen aandacht geschonken aan de voeding of supplementen die het lichaam nodig heeft, daarnaast leer je alles over het kinesiologisch werken met verschillende testdozen. In deze cursus wordt er onder andere gewerkt met de orgaanreflexpunten, de Riddler-punten, vingermodes, spieren uit Touch for Health en verschillende technieken om te balanceren.
Na de themadagen Voeding en Middelen testen ben je in staat vitaminen, mineralen en overige voedingssupplementen op een goede manier uit te testen.
Aantal uren: 0
Verplichte vooropleiding: geen
Vervolg: